Artikelbeschreibung
Werbeständer Classic ECO 2 – Ekspozytor półkowy z tektury ekologicznej 60 x 40 x 150 cm
Stand Classic ECO 2 to klasyczny stand półkowy stworzony z myślą o firmach, które chcą prowadzić skuteczne działania marketingowe z poszanowaniem dla środowiska. Wykonany z biodegradowalnej tektury EB, jest nie tylko trwały, ale również przyjazny dla planety.
Nowoczesne podejście do ekspozycji
W dobie świadomego wyboru konsumenckiego, standy reklamowe ECO, takie jak Classic ECO 2, są jasnym sygnałem, że Twoja marka stawia na zrównoważony rozwój. Ten model o wysokości 150 cm i solidnej budowie bez topperu idealnie sprawdza się przy ekspozycji średnio ciężkich i cięższych towarów.
Przemyślane zastosowanie
Dzięki dużej powierzchni użytkowej i udźwigowi do 15 kg na półkę, stand Classic ECO 2 świetnie sprawdzi się w promocji produktów FMCG, chemii gospodarczej, artykułów biurowych, kosmetyków czy elektroniki. Pasuje zarówno do przestrzeni detalicznych, jak i na targi czy prezentacje produktowe.
Główne zalety:
- Ekologiczna tektura falista EB – trwała i w 100% biodegradowalna
- Wersja bez topperu – klasyczny wygląd i większa przestrzeń użytkowa
- Nadruk UV w kolorze czarnym – półmatowe wykończenie
- Waga: 7 kg
- Maksymalne obciążenie półki: 15 kg
Specyfikacja techniczna:
- Numer katalogowy: L07900
- Wymiary zewnętrzne: 60 x 40 x 150 cm
- Wymiary po spakowaniu: 152 x 60 x 7 cm
- Waga: 7 kg
- Druk: UV – czarny, wykończenie półmatowe
Stand ECO – więcej niż tylko ekspozycja
Classic ECO 2 to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie ekspozycyjne, ale również świadomy wybór wspierający ekologiczne wartości marki. Atrakcyjna forma, wytrzymałość i pełna personalizacja – wszystko to w jednym produkcie.
Jesteś zainteresowany produktem lub potrzebujesz innego wymiaru? Skontaktuj się z nami na sklep@akcesoria-flagowe.pl – realizujemy zamówienia indywidualnie, zawsze dopasowując rozmiar i wykonanie do Twoich potrzeb
Laden Sie die Stanzform und die Druckspezifikation herunter
Datei vorlage
Richtlinien zur Grafikerstellung
Opinie
Wenn Sie eine Bewertung abgegeben haben und diese nicht erscheint, befindet sie sich möglicherweise in der Moderation.